Farkımız

Size ekonomik çözümler sunuyoruz

Ülkemizde ve dünyada çeviri yaptırmak ister büyük ölçekli, ister küçük ölçekli şirketler olsun, hepsi için altından kalkılması zor ve maliyetli bir iştir. Gelen her çevirinin doğruluğunun gözden geçirilmesinin yanı sıra her çeviri bürosunun uyguladığı ücret politikası, çeviri yaptıran şirketleri zor durumda bırakmaktadır.

Ekonomik sıkıntıların satışlarınızı, hatta ülkemize getireceğiniz yenilikleri engellememesi için, siz değerli müşterilerimizin çeviri gereksinimini, ileri teknoloji ürünleri kullanarak uygun fiyatlarla karşılıyoruz.

Hedef

Güvenli ticaret için güvenli bilgi aktarımı.

İmzalanacak sözleşmelerin, ithal/ihraç edilecek ürünlerin içeriği, ürün kullanım kılavuzları, işletme talimatları vb. metinler de aynı şekilde hata kaldırmayacak türde çevirilerdir.

Vizyon

Başarılı bir 10 yıllık geçmişin getirdiği profesyonel, ama yenilikçi bir anlayış, Avrupadaki çeviri bürolarını aratmayacak bir çalışma disiplini, ama Türk insanına özgü dürüstlük ile işe başladık, yazılı ve sözlü çevirilerinizde vazgeçemediğiniz bir iş ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.