> Anasayfa > Hizmet Farkımız OfficeG

makaleNeden biz?


Çünkü siz her zaman haklısınız … haksız olduğunuz durumlarda ilk kural geçerlidir.
Hizmet sektöründe ancak müşteri memnuniyeti, üstün kalite ama uygun fiyat ve sonsuz hizmet anlayışı ile fark yaratabileceğimizi bildiğimizden, beklentilerinizi karşılayıp karşılayamadığımızı sürekli ölçmekteyiz. Sunduğumuz hizmetin size yeterli gelmediği sonucuna varırsak, gereksinim ve beklentileriniz doğrultusunda ortaklaşa aksiyon ve değişim planları uygularız. Bundan sonraki aşamalarda ortaklaşa alınan aksiyonları ve uygulanan değişimleri devamlı takip ederek, geliştiririz.
Bizi nezdinizde temsil eden çalışanlarımız memnun, siz memnun
Çalışan performansı ile çalışan memnuniyeti birbirine sımsıkı bağlıdır. Tıpkı çalışan memnuniyeti ile çalışan sadakatinin ve müşteri memnuniyetinin birbirine bağlı olduğu gibi. Kurumsal vizyon ve değerlerimiz, çalışanlarımız tarafından da benimsenmekte ve gerçekleştirilebilmektedir. Etkin kurum içi iletişim yöntemini kullanarak, işe yeni başlayan her çalışanımızı firmamız değerleri ve prensipleri konusunda bilgi sahibi yapmaktayız. Dolayısıyla firmamızın kalite ve sonsuz hizmet vaadini çok yeni bir personelimiz bile verimli bir şekilde sizlere yansıtabilir.
Çünkü biz size ekonomik çözümler sunuyoruz…
Ülkemizde ve dünyada çeviri yaptırmak ister büyük ölçekli, ister küçük ölçekli şirketler olsun, hepsi için altından kalkılması zor ve masraflı bir iştir. Gelen her çevirinin doğruluğunun gözden geçirilmesinin yanısıra her çeviri bürosunun uyguladığı ücret politikası, çeviri yaptıran şirketleri zor durumda bırakmaktadır.
Ekonomik sıkıntıların satışlarınızı, hatta ülkemize getireceğiniz yenilikleri engellememesi için, siz değerli müşterilerimizin çeviri gereksinimini, ileri teknoloji ürünleri kullanarak uygun fiyatlarla karşılıyoruz.

Teknoloji birçok insan eylemini otomasyonlaştırmış, süreci hızlandırmış ve maliyeti düşürmüştür. Çeviri sektöründe de herbiri ileri teknoloji ürünü olan donanım ve yazılımlar ile, hem masrafları azaltmak hem de çevirilerde yüksek bir standardı yakalamak mümkün olmaktadır. Herbiri veri tabanı niteliğindeki çeviri programlarıyla, tarafımızdan istenen terminolojiye sadık kalarak, sağduyulu, kaliteyi koruyarak, kusursuz ama uygun fiyatlı çeviriler yapmayı size taahhüt ediyoruz.
Çünkü size üstün kalite, devamlı kalite sözümüz var…
Kalite, çalışan yetenekleri ile müşteri beklentilerinin buluştuğu noktadır …
Üst yönetimimizin önderliğinde, misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda şirketimizin bir örgüt olduğu bilincinde ve bu örgütün kültürünü hissederek ve benimseyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Toplam kalite yönetiminin sürekliliği için çalışanlarımızın eğitimine, tam katılımlarının sağlanmasına ve kenetlenmesine, ayrıca süreçlerin iyileştirilmesine, bireysel motivasyondan grup motivasyonuna geçişe, verimlilik ve etkinlik artışına, dışsal motivasyondan, içsel motivasyona geçişe ve birimler bazında sıfır hata hedefine yönelik olarak ekiplerimizi kurmaktayız.
Çünkü hizmet anlayışımız ilksiz – sonsuz…
Ancak iyi ilişkiler sürdürülebilir!
Satış öncesi hizmetlerin tamamlayıcısı olarak da rol oynayan satış sonrası hizmetler, daha çok üretime dayalı sektörler için uygun görülmektedir, ancak hizmet sunan firmalar, sektörlerinde kalıcı olmak için hem satış öncesi hem de satış sonrası olmak üzere ilksiz-sonsuz bir hizmet anlayışını benimsemelidirler.
Tarafımıza sunduğunuz bir proje talebi ile başlayan ve projenin kapanmasına kadar devam eden hizmet sürecinde ve sonrasında hep yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizleri kazanmanın zor, kaybetmenin ise çok kolay olduğunu bildiğimizden, kurumumuz çatısı altında kalıcı olmanızı sağlamak amacıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, ilişkilerimizi de en iyi şekilde sürdürmek istemekteyiz. Bu nedenle hizmet anlayışımız yalnızca firmamızdan beklentilerinizi karşılamakla sınırlı kalmayıp, belirtmediğiniz gereksinimlerinizi de ortaya çıkarıp onları tedarik etmeye de yöneliktir.
Çünkü metinlerin gizliliği bizim, tasarruf hakkı sizin elinizde …
İçiniz rahat olsun, metinleriniz sağlam kafalarda ve emin ellerde!

Talep edildiği takdirde birlikte çalışacağımız firma ile Tercüme Sözleşmesi imzalamaktayız. Sözleşmenin içeriği, tarafımızdan yapılan çevirilerin içeriklerinin gizliliğine yönelik olmakla birlikte, diğer yandan da bunların kalitesini ve kullanılacak terminolojiyi güvence altına alır. Sizin bizimle imzaladığınız türde bir Gizlilik Sözleşmesini de biz, çevirmenlerimizle imzalamaktayız. Her çevirmenimiz bilir ki, üzerinde çalıştıkları bilgiler firmaya özeldir ve çok gizlidir.
 
İsteyin firmanıza özel çevirmen kadrosu ve terminoloji hazırlayalım …
Her firmanın kendine özel bir terminolojisi vardır, terimlerin karışmaması için en iyi yöntem, her firmaya ayrı bir veri tabanı ve sözlük hazırlamaktır. Böylelikle dışarıdan çalışan serbest çevirmenler de hangi terimin hangi firmaya ait olduğunu görebilir, çevirilerini de ilgili firmanın terminolojisine göre yapabilirler.
Firmanız çevirilerini yapacak çevirmenlerimizin serbest değil de ofis içinde tam zamanlı çalışmasını isterseniz, tavsiye edeceğiniz çevirmenlerden oluşan bir kadroyu firmanıza özel ofisimizde yetiştirebilir ve sadece sizin projelerinizde çalışmalarını sağlayabiliriz.
Veri tabanı elbette firmanızın …
Spesifik yazılımlar kullanılarak yapılan çevirilerden oluşan veri tabanlarının tasarruf hakkı, çeviriyi yaptıran şirketin kendisinindir. Veri tabanını dilediğiniz zaman isteyebilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz, biz yalnızca bu veri tabanını tarafınıza vermekle mükellefiz.
Çünkü elektronik ortamda yedekleme ve arşivleme sayesinde verileriniz asla kaybolmaz …
Bilgi gizliliğinin yanısıra veri kaybının da önlenmesi, yani bilgi güvenliğinin de sağlanması çok önemlidir. Tarafımıza güvenerek teslim ettiğiniz dosyalar asıl metinler olabilir ve bunların kaybolması sizi zor durumda bırakabilir. Yılların getirdiği tecrübe, bize her zaman yedekli, yani garantili çalışmayı öğretti, bu yüzden yedekleme işini otomatikleştirdik, her akşam mutlaka üzerinde çalıştığımız platformun yedeklemesini yapıyoruz.
Birçok aşamadan geçen projelerinizi, tarafınıza teslim ettiğimiz son haliyle, elektronik ortamda sizin yerinize biz arşivliyoruz. Dilediğiniz zaman dosyalarınızı bizden isteyebilir ve bunları kullanabilirsiniz, biz yine yollayacağınız son haliyle onları arşivimize yerleştiririz.

Kültür Sanat     


Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri jürisi açıklandı
Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2014 başvuruları sürerken yarışmanın jürisi açıklandı.

--------------

Nazan Kesal: Kadınlar "artık yeter" demiyor!..
Film Arası'na konuşan ünlü oyuncu Nazan Kesal, sinemamızda özgün rollerinin yazılamadığını söyledi. Kadınların kendilerine yönelik eziyete "artık yeter" diyemediklerini ifade eden Kesal, "Derdi olan karakterler oynamak istiyorum" dedi.

--------------

Yasemin Mori bu hafta sonu Salon'da
Özgün vokaliyle Yasemin Mori, 13 Aralık Cuma gecesi Salon sahnesinde olacak.

--------------

Direnen belgeseller!
Hangi İnsan Hakları? Film Festivali'nin 5'incisi 14-18 Aralık 2013'te #direniş temasıyla gerçekleşiyor.

--------------

"American Hustle"a dev prömiyer
New York’lu eleştirmenler tarafından yılın en iyi filmi seçilen "American Hustle"ın New York prömiyeri yapıldı. Film Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin yer aldığı görkemli oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.


Kaynak: CNNTURK.COM

Çevrimiçi DanışmanBu hizmet hafta içi: 09.00-19.00 saatleri arasında geçerlidir.