> Anasayfa > Diğer Hizmetlerimiz OfficeG


makale Çeviri dışında başka hizmetlerimiz var mı?

Dosyalarınızı görüntüsü ve formatı aynı, dili farklı teslim ediyoruz…

Kadromuzdaki genç ve dinamik çevirmen ekibinin yardımcıları niteliğindeki grafikerlerimiz de aynı şekilde genç, dinamik ve yaratıcıdırlar. Tarafınızdan sunulan dokümanı birebir hazırlayabildikleri gibi sıfırdan bir doküman da oluşturabilirler. Sayfa tasarımı için gerekli grafik programlarını kullanmada uzman, sayfaları çalışmakta hızlıdırlar.

Dizgi ve masa üstü yayıncılık …

Çevirisini yaptığımız metinlerin dışında diğer hizmetlerimiz arasında, dergi, broşür, kitap gibi çeviriden bağımsız, dizgi ve basıma yönelik bilgilendirme araçlarının dizgisi, basımı ve çoğaltılması da vardır.

Önceden yaptırdığınız çevirilerin doğruluğundan şüphe ediyorsanız …

screen Çevirisi önceden başka bir firma tarafından yapılmış olsa bile, bizden yardım istememeniz için hiçbir neden yok. Biliyorsunuz ki, biz sizler için varız. Metnin orijinali ve yapılmış çevirisi bizim için yeterli olacaktır, kendi çevirilerimize gösterdiğimiz özeni ve dikkati göstererek, tarafınıza mükemmel bir metin teslim edeceğimizi taahhüt ediyoruz, hem de sadece çeviri fiyatının 1/3 fiyatına.


Deşifre ve seslendirme mi talep ediyorsunuz…

Çevirisini yaptırmadan da yabancı bir dildeki görüntülü-sesli ya da yalnızca sesli bir dosyanın deşifresini yaptırtabilirsiniz, dilerseniz video formatındaki dosyalardan sesli metinleri yazıya geçirebilir, dilerseniz bunları alt yazı olarak hazırlayabilir, dilerseniz profesyonel anlamda seslendirmelerini yapabiliriz.

Bir yabancı dili anadiliniz gibi konuşmak istiyorsunuz ….

Daha orta öğretimde bir, hatta ikinci bir yabancı dil öğrendiniz, daha sonra belki de bir dil kursuna gittiniz, ancak kendinizi sözlü olarak istediğiniz gibi ifade edemiyorsunuz. Her ülkenin kendi vatandaşı, pedagojik formasyona sahip öğretmelerimiz tarafından istediğiniz gün ve saatlerde size özel konuşma dersleri vermekteyiz. Bizimle bağlantı kurup hangi dili ilerletmek istediğinizi, hangi günler ve hangi saatlerde ofisimize gelebileceğinizi bildirin, gerisini bize bırakın. Siz kendiniz yeterli hissedinceye kadar biz sizinle beraberiz.
Sirkeci İskelesi

Kültür Sanat     


Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri jürisi açıklandı
Sony Dünya Fotoğraf Ödülleri 2014 başvuruları sürerken yarışmanın jürisi açıklandı.

--------------

Nazan Kesal: Kadınlar "artık yeter" demiyor!..
Film Arası'na konuşan ünlü oyuncu Nazan Kesal, sinemamızda özgün rollerinin yazılamadığını söyledi. Kadınların kendilerine yönelik eziyete "artık yeter" diyemediklerini ifade eden Kesal, "Derdi olan karakterler oynamak istiyorum" dedi.

--------------

Yasemin Mori bu hafta sonu Salon'da
Özgün vokaliyle Yasemin Mori, 13 Aralık Cuma gecesi Salon sahnesinde olacak.

--------------

Direnen belgeseller!
Hangi İnsan Hakları? Film Festivali'nin 5'incisi 14-18 Aralık 2013'te #direniş temasıyla gerçekleşiyor.

--------------

"American Hustle"a dev prömiyer
New York’lu eleştirmenler tarafından yılın en iyi filmi seçilen "American Hustle"ın New York prömiyeri yapıldı. Film Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin yer aldığı görkemli oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.


Kaynak: CNNTURK.COM

Çevrimiçi DanışmanBu hizmet hafta içi: 09.00-19.00 saatleri arasında geçerlidir.